Розробка ПЛАС
ПЛАС — план локалізації і ліквідації аварійних ситуацій.
Даний документ включає в себе наступні складові:

  • аналіз потенційних небезпечних ситуацій на підприємстві;
  • виявлення різноманітних аварійних ситуацій та аварій, які можуть виникнути на об’єктах підприємства;
  • розгляд сценаріїв розвитку НС та оцінка їх наслідків;
  • опис прийнятих заходів на підприємстві для передбачення та запобіганню появи аварійних ситуацій;
  • опис необхідних заходів, які будуть вживатись персоналом підприємства та іншими аварійними службами для локалізації та знешкодження аварійних ситуацій.
  • Додаткова інформація, передбачена чинним законодавством України.

ПЛАС необхідно переглядати кожні п’ять років.
Позачерговий перегляд та коригування ПЛАС здійснюється за розпорядженням (приписом) контролюючих органів, а також при змінах у технології, апаратурному оформленні, метрологічному забезпеченні технологічних процесів, змінах в організації виробництва, за наявності даних  про аварії на аналогічних підприємствах (об’єктах), з урахуванням змін житлового будівництва й розвитку в даному районі, вдосконалення дій під час аварій і досвіду,  накопиченого під час тренувань та перевірок.
Розробка ПЛАС регламентована Кодексом цивільного захисту України та законом України від 18.01.2001 № 2245-III «Про об’єкти підвищеної небезпеки».
Наша компанія допоможе професійно розробити та відповідно погодити план локалізації і ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) на об’єкт будь-якої категорії складності, по всій території України у стислі терміни, та за доступною ціною.
Для замовлення послуги або при виникненні додаткових питань зателефонуйте нам.