Вогнезахист конструкцій
Ми здійснює вогнезахист наступних матеріалів і конструкцій:

Вогнезахист конструкцій являє собою важливу складову частину системи заходів, які забезпечують пожежну безпеку. У будівельних конструкціях можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали — як за походженням, так і за класом пожежної небезпеки.
Вогнезахист є найголовнішою мірою, сприяє профілактиці пожеж, а також є пасивним засобом захисту від пожеж. Це підвищує фактичну вогнестійкість конструкції до необхідних значень і обмежує поширення вогню. Крім того, вона знижує горючість матеріалів, запобігає загорянню, уповільнює або навіть припиняє початок пожеж і допомагає швидко локалізувати його.
Завдання з вогнезахисту конструкцій можуть виконувати спеціальні теплопоглинальні екрани, особливі конструктивні рішення, використання вогнезахисних складів, а також матеріалів, які відрізняються зниженою горючістю.
До конструктивних методів вогнезахисту відноситься обкладання цеглою, бетонування, а також покриття штукатуркою. Для вогнезахисту дерев’яних конструкцій застосовують також спеціальні вогнезахисні облицювання, заповнюють внутрішні порожнини конструкції.
Існує безліч рішень, що забезпечують вогнестійкість конструкції і знижують клас її пожежної небезпеки. Це може бути, наприклад, додавання нового елемента в конструкцію, який виконує вогнезахисну і теплоізоляційну функцію. Таким елементом є, зокрема, додаткові обшивальні плити і листи, вогнезахист конструкцій при цьому зростає на порядок.
Застосування вогнезахисних фарб, лаків та емалей може запобігти займання матеріалів і затримати поширення полум’я по поверхні. Будучи захисним шаром, вогнезахисні склади поглинають тепло, а розкладаючись, вивільняють воду. Склади поділяються на ті, що спучуються і не спучуються. Склади, що спучуються збільшуються при нагріванні в кілька десятків разів. Вони вважаються більш ефективними.
Використання вогнезахисту допомагає швидше ліквідувати пожежу та спрощує процес реалізації прогресивних ідей в будівництві. У нашій компанії працює професійна команда майстрів, яка володіє достатнім досвідом, щоб вирішувати завдання найвищої складності на об’єктах Замовників.
Ми проведемо детальний розрахунок, щоб розрахувати витрати вогнезахисних засобів на кожен конструкційний елемент, особливо на вогнезахист дерев’яних конструкцій, що значно знизить загальну вартість вогнезахисту.
У нашій діяльності ми керуємося вимогами законодавства України у сфері пожежної безпеки та прийнятими нормами ділової етики. З нами вогнезахист конструкцій знаходиться під надійним контролем.
Ціни на вогнезахисну обробку конструкцій та матеріалів