вогнезахист електрокабелів
Для вогнезахисту електрокабелів ми використовуємо спучуючі засоби вогнезахисту, які наносяться методом фарбування кабельних електромереж. Всі використовувані нами матеріали мають необхідні сертифікати пожежної безпеки, гігієнічні висновки та сертифікати відповідності.
Спучуючі тонкошарові покриття виготовляються на водній основі, вони відрізняються підвищеною атмосферостійкістю і вологостійкістю. Під впливом високої температури вони збільшують свій об’єм у декілька разів, створюючи тим самим міцний термобарьер, який забезпечуючи стійкість кабелів до займання.
Основне призначення вогнезахисту кабелів – знизити їх пожежну небезпеку, перешкоджати поширенню горіння, що виникає при взаємодії полум’я з енергією тепловиділення.
Наші фахівці виїдуть на об’єкт, щоб вибрати оптимальне технічне рішення для забезпечення пожежної безпеки будівлі, проведуть заміри і оцінять весь обсяг кабельних мереж, які будуть піддані вогнезахисту. Така оцінка дозволить найкращим чином спланувати всі роботи і визначити точну вартість вогнезахисту електричних кабелів.