Система автоматичного пожежогасіння
Система автоматичного пожежогасіння покликана захистити Ваше приміщення або бізнес в разі виникнення пожежі, мінімізувавши матеріальні втрати при надзвичайних ситуаціях. Обладнавши свої приміщення такими системами, ви дбаєте про свою власну безпеку, безпеку ваших співробітників і майна чи продукції. Безперечною перевагою такої системи на об’єкті є здатність загасити пожежу на ранній стадії її виникнення, ще до приїзду бригад пожежної охорони, що дозволяє ефективно локалізувати розповсюдження пожежі на інші об’єкти або споруди, тим самим звести до мінімуму загальні збитки від пожежі та врятувати життя людей що перебувають на об’єкті.
Співробітники ПП «Арт-Інжиніринг» допоможуть підібрати Вам найбільш правильну і ефективну систему пожежогасіння, у відповідності до діючих норм, скласти робочий проект в залежності від категорії та типу приміщення, Вашого бюджету, який Ви готові витратити на обладнання системою пожежогасіння і засоби гасіння пожеж.
Проектування систем пожежогасіння бере до уваги всі фактори ризику та пожежної небезпеки згідно чинного законодавства.
Обов’язковим правилом, яким неухильно керується компанія «Арт-Інжиніринг», є безумовне дотримання всіх державних норм, правил і законів у галузі пожежної безпеки, дотримання єдиної системи гасіння пожеж. Тим самим ми забезпечуємо Вам гарантію на всі види виконуваних робіт, починаючи від проектної стадії, дотримання всіх вимог при проведенні монтажних робіт, а також при введенні систем в експлуатацію і закінчуючи її технічним обслуговуванням.
Наша компанія проводить повний комплекс послуг, пов’язаний з автоматичними системами пожежогасіння. Якщо у Вас є необхідність в установці нової системи, налагодження, ремонт існуючої системи або її технічному обслуговуванні — ми з радістю запропонуємо свої послуги. Ми пропонуємо привабливі ціни на щомісячне, квартальне і річне технічне обслуговування систем пожежогасіння.